Rozpoczynamy dziś cykl pt. „Wiosna z dawną pocztówką”, w którym będziemy prezentować różne ciekawe aspekty przedwojennego świata na ówczesnych pocztówkach. Tematyka będzie zróżnicowana, jeżeli mają Państwo jakieś pomysły lub życzenia jakie tematy chcieli
Rozpoczynamy dziś cykl pt. „Wiosna z dawną pocztówką”, w którym będziemy prezentować różne ciekawe aspekty przedwojennego świata na ówczesnych pocztówkach. Tematyka będzie zróżnicowana, jeżeli mają Państwo jakieś pomysły lub życzenia jakie tematy chcieli by Państwo zobaczyć w naszym cyklu, to w miarę możliwości postaramy się spełnić Państwa oczekiwania. Dziś przeniesiemy się do Nowego Jorku czasów prohibicji aby zobaczyć wspaniałe drapacze chmur. Na pocztówce nr 1 widoczny jest City Investing Building. Budynek powstał w latach 1906 -1908, jego projektantem był architekt Francis Hatch Kimball, natomiast wykonawcą firma budowalna - Hedden Construction Company z New Jersey. Wieżowiec o wysokości 148 metrów należał ówcześnie do najwyższych budynków na świecie. W 1968 r. wraz z sąsiednim Singer Building dawny City Investing Building został zburzony aby zrobić miejsce dla One Liberty Plaza.
2018-05-08, 09:29
Rozpoczynamy dziś cykl pt. „Wiosna z dawną pocztówką”, w którym będziemy prezentować różne ciekawe aspekty przedwojennego świata na ówczesnych pocztówkach. Tematyka będzie zróżnicowana, jeżeli mają Państwo jakieś pomysły lub życzenia jakie tematy chcieli by Państwo zobaczyć w naszym cyklu, to w miarę możliwości postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Dziś przeniesiemy się do Nowego Jorku czasów prohibicji aby zobaczyć wspaniałe drapacze chmur.
Na pocztówce nr 1 widoczny jest City Investing Building. Budynek powstał w latach 1906 -1908, jego projektantem był architekt Francis Hatch Kimball, natomiast wykonawcą firma budowalna - Hedden Construction Company z New Jersey. Wieżowiec o wysokości 148 metrów należał ówcześnie do najwyższych budynków na świecie. W 1968 r. wraz z sąsiednim Singer Building dawny City Investing Building został zburzony aby zrobić miejsce dla One Liberty Plaza.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy